Whatsapp
 • Reviews

  Yusuf kenan esen (OLUDENİZ BOAT TOUR - BUTTERFLY VALLEY )

  31.07.2023

  İŞLETME SAHİBİNİN İLGİSİ ÇALIŞANLARIN EDEBİ HERŞEY ÇOK GÜZELDİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

 • Reviews

  Ömer Faruk AKSOY (TANDEM PARAGLIDING OLUDENIZ)

  30.06.2023

  Hayatımda yaşadığım en ilginç deneyimim. İyi ki yapmışım dedirten cinsten :) Havalanırken yaşadığım adrenalin ve korkuyu hiçbir yerde yaşamadım. Ancak deniz üzerine yaklaştığımızda baya bi rahatladım ve bir süre ben yön versim. Çok eğlenceli ve keyifliydi. Kesinlikle hayatınızda en az bir kere deneyebilirsiniz. Deep Blue ile otelimiz sayesinde tanıştım ve kısmet olursa bundan sonraki aktiviteler için tercih edeceğim tek firma. Uçuş için Furkan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Profesyonel ve güvenilir biri. Gerçekten telkinleri sayesinde uçuşta kendime gelebildim :)

 • Reviews

  Nigel Burgess (EPHESUS - PAMUKKALE TOUR ( 2 Days 1 Night))

  03.04.2023

  Truly loved this tour, great guide, a lot of driving but don't let that put you off. A personal guide with more information than you can take in. Great accommodation for your night stop over. You'll not regret taken this break.....

 • Reviews

  Oneica Williams (OLUDENİZ BOAT TOUR - BUTTERFLY VALLEY )

  09.07.2022

  This was my first time in Turkey. I went on this boat trip with my mother and daughter just over a week ago. It was absolutely amazing. Eddie, the host for the day made sure my daughter was very comfortable and had the best spot on the boat. He had us laughing all day and made sure everyone was well accommodated. Such a wonderful experience. I only want to book with 'Deep Blue' when I am in Turkey again. Thank you so much, love from the UK.

 • Reviews

  Emre Berkay (QUAD BIKE SAFARI)

  05.08.2021

  Arkadaşlar Atv Safari çok eğlenceli geçti. Ilk başta benim hanim ilk başlarda çok tedirgin di ama hocamız gerçekten cok iyi biri. Insana gerçekten cesaret veriyor ve gönül kıramıyor. Açıkçası çok heyecanlı geçti, herkez buraya mutlaka gelmesini tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldık, eşiniz tedirgin olabilir ama ufak bir eğitimden sonra korku felan kalmaz.

 • Reviews

  richard green (OLUDENİZ BOAT TOUR - BUTTERFLY VALLEY )

  14.09.2021

  we had a great time at DEEP BLUE BOAT. We recommend everyone to book with them. we cant wait to be back again. loved the lunch as well.

 • Reviews

  Ece Civelek (TANDEM PARAGLIDING OLUDENIZ)

  06.08.2021

  Cok keyifli bir deneyimdi. O kadar eglenceli ve guvenilir bir ekip var ki oncesinde ttedirgin olan arkadasimiz bile indiginde tekrar ucmak istedigini soyledi. Bu seruvenimizin basindan sonuna kadar bizimle ilgilenen Sercan beye ozellikle tesekkur ederiz, cektigi fotograflar o kadar guzeldi ki aralarindan eleme yapamadik. Bu unutulmaz deneyimi herkesin yasamasini tavsiye ediyoruz.

 • Reviews

  Ceren erdoğan (SPEED BOAT HIRE OLUDENIZ)

  02.01.2021

  Waow..Harika Vakit geçirdik.. Sadece biz vardık. 3 saatlik tercih ettik ve Kelebekler vadisi, Mavi Mağara tarafını tercih ettik. Mayolarınızı , Yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayın.. Tam bir piknik havası..

 • Reviews

  Nilay cebeli (HORSE RIDING SAFARI)

  01.01.2021

  İlk defa At deneyimini yaşadım.Atlar çok sakindi ve ekipteki bizimle ilgilenen kişi çok yardımcı oldu.Toplamda 2,5 saat sürdü ,aldılar bıraktılar.Zamanında aldıkları için ayrıca mutlu oldum.Zaten endişeliydim..Atlar üzerinde geçen süre 1 saat gibiydi.. Kesinlikle Harika bir duygu.Herkese tavsiye ederim.Mutlaka yapın. Hiç çekinmeyin

 • Reviews

  Harun Atalay (FISHING)

  01.01.2021

  Süper birgündü. Tekne söyledikleri gibi sadece Balık Turu için donatılmış. Radar , Balık bulucu vs. Biz 6 kişiydik.Otelimizden tam zamanında alındık.Akşam 16:00 gibi turumuz Sona erdi. Ekip ilgili ve Güleryüzlü.. Herkese Tavsiye edeceğim