Whatsapp
 • Reviews

  Emre Berkay (QUAD BIKE SAFARI)

  05.08.2021

  Arkadaşlar Atv Safari çok eğlenceli geçti. Ilk başta benim hanim ilk başlarda çok tedirgin di ama hocamız gerçekten cok iyi biri. Insana gerçekten cesaret veriyor ve gönül kıramıyor. Açıkçası çok heyecanlı geçti, herkez buraya mutlaka gelmesini tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldık, eşiniz tedirgin olabilir ama ufak bir eğitimden sonra korku felan kalmaz.

 • Reviews

  richard green (OLUDENİZ BOAT TOUR)

  14.09.2021

  we had a great time at DEEP BLUE BOAT. We recommend everyone to book with them. we cant wait to be back again. loved the lunch as well.

 • Reviews

  Ece Civelek (TANDEM PARAGLIDING OLUDENIZ)

  06.08.2021

  Cok keyifli bir deneyimdi. O kadar eglenceli ve guvenilir bir ekip var ki oncesinde ttedirgin olan arkadasimiz bile indiginde tekrar ucmak istedigini soyledi. Bu seruvenimizin basindan sonuna kadar bizimle ilgilenen Sercan beye ozellikle tesekkur ederiz, cektigi fotograflar o kadar guzeldi ki aralarindan eleme yapamadik. Bu unutulmaz deneyimi herkesin yasamasini tavsiye ediyoruz.

 • Reviews

  Ceren erdoğan (SPEED BOAT HIRE OLUDENIZ)

  02.01.2021

  Waow..Harika Vakit geçirdik.. Sadece biz vardık. 3 saatlik tercih ettik ve Kelebekler vadisi, Mavi Mağara tarafını tercih ettik. Mayolarınızı , Yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayın.. Tam bir piknik havası..

 • Reviews

  Nilay cebeli (HORSE RIDING SAFARI)

  01.01.2021

  İlk defa At deneyimini yaşadım.Atlar çok sakindi ve ekipteki bizimle ilgilenen kişi çok yardımcı oldu.Toplamda 2,5 saat sürdü ,aldılar bıraktılar.Zamanında aldıkları için ayrıca mutlu oldum.Zaten endişeliydim..Atlar üzerinde geçen süre 1 saat gibiydi.. Kesinlikle Harika bir duygu.Herkese tavsiye ederim.Mutlaka yapın. Hiç çekinmeyin

 • Reviews

  Harun Atalay (FISHING)

  01.01.2021

  Süper birgündü. Tekne söyledikleri gibi sadece Balık Turu için donatılmış. Radar , Balık bulucu vs. Biz 6 kişiydik.Otelimizden tam zamanında alındık.Akşam 16:00 gibi turumuz Sona erdi. Ekip ilgili ve Güleryüzlü.. Herkese Tavsiye edeceğim

 • Reviews

  Nagihan Yllmaz (WHITE WATER RAFTING)

  01.01.2021

  Doğa Harikası bir yer Dalaman Çayı. Tam rafting için tüm incelikler düşünülmüş.Ekip süper, İlgili, ilk defa yaptığım İçin tedirgindim ama beni çok rahatlattılar.DEEP BLUE RAFTİNG ekinine sonsuz teşekkürler.Herkese Tavsiye edeceğim..

 • Reviews

  Hakan Ulutaş (WHITE WATER RAFTING)

  01.01.2021

  Gerçekten su çok iyiydi. Yağmur yağdıktan sonra gittiğimiz için su seviyesi iyiydi ve çok zevkli bir aktivite. Ulaşım yönünden biraz uzun sürüyor ama değiyor.

 • Reviews

  Zafer atasoy (WHITE WATER RAFTING)

  01.01.2021

  Buradaki güzel insanlarla tanışmak ve rafting yapmak için çok geç kalmışız. Baştan sona harika bir gün geçirdik. İlgi, güleryüz ve misafirperverlik yönünden 10 üzerinden 15 😊 yaptıkları işi hakkıyla yapıyorlar. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Reviews

  Alper yüce (SCUBA DIVING)

  12.12.2020

  SCUBA DIVING FETHİYE, TÜPLÜ DALIŞ Gerçekten başarılı bir ekip...FERHAT hocam işinin ehli..hepside mütevazi kişilikteler..ukalalık yok. Teknede insanlara birşeyler satmak içinde zorlamıyorlar tamamen eğitim odaklılar. DEEP BLUE tüm aktivitelerini herkese Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim... En yakın sürede tekrar görüşmek üzere..