Whatsapp
 • Reviews

  Ece Civelek (TANDEM PARAGLIDING OLUDENIZ)

  06.08.2021

  Cok keyifli bir deneyimdi. O kadar eglenceli ve guvenilir bir ekip var ki oncesinde ttedirgin olan arkadasimiz bile indiginde tekrar ucmak istedigini soyledi. Bu seruvenimizin basindan sonuna kadar bizimle ilgilenen Sercan beye ozellikle tesekkur ederiz, cektigi fotograflar o kadar guzeldi ki aralarindan eleme yapamadik. Bu unutulmaz deneyimi herkesin yasamasini tavsiye ediyoruz.

 • Reviews

  Ceren erdoğan (SPEED BOAT HIRE OLUDENIZ)

  02.01.2021

  Waow..Harika Vakit geçirdik.. Sadece biz vardık. 3 saatlik tercih ettik ve Kelebekler vadisi, Mavi Mağara tarafını tercih ettik. Mayolarınızı , Yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayın.. Tam bir piknik havası..

 • Reviews

  Nilay cebeli (HORSE RIDING SAFARI)

  01.01.2021

  İlk defa At deneyimini yaşadım.Atlar çok sakindi ve ekipteki bizimle ilgilenen kişi çok yardımcı oldu.Toplamda 2,5 saat sürdü ,aldılar bıraktılar.Zamanında aldıkları için ayrıca mutlu oldum.Zaten endişeliydim..Atlar üzerinde geçen süre 1 saat gibiydi.. Kesinlikle Harika bir duygu.Herkese tavsiye ederim.Mutlaka yapın. Hiç çekinmeyin

 • Reviews

  Harun Atalay (FISHING)

  01.01.2021

  Süper birgündü. Tekne söyledikleri gibi sadece Balık Turu için donatılmış. Radar , Balık bulucu vs. Biz 6 kişiydik.Otelimizden tam zamanında alındık.Akşam 16:00 gibi turumuz Sona erdi. Ekip ilgili ve Güleryüzlü.. Herkese Tavsiye edeceğim

 • Reviews

  Nagihan Yllmaz (WHITE WATER RAFTING)

  01.01.2021

  Doğa Harikası bir yer Dalaman Çayı. Tam rafting için tüm incelikler düşünülmüş.Ekip süper, İlgili, ilk defa yaptığım İçin tedirgindim ama beni çok rahatlattılar.DEEP BLUE RAFTİNG ekinine sonsuz teşekkürler.Herkese Tavsiye edeceğim..

 • Reviews

  Hakan Ulutaş (WHITE WATER RAFTING)

  01.01.2021

  Gerçekten su çok iyiydi. Yağmur yağdıktan sonra gittiğimiz için su seviyesi iyiydi ve çok zevkli bir aktivite. Ulaşım yönünden biraz uzun sürüyor ama değiyor.

 • Reviews

  Zafer atasoy (WHITE WATER RAFTING)

  01.01.2021

  Buradaki güzel insanlarla tanışmak ve rafting yapmak için çok geç kalmışız. Baştan sona harika bir gün geçirdik. İlgi, güleryüz ve misafirperverlik yönünden 10 üzerinden 15 😊 yaptıkları işi hakkıyla yapıyorlar. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Reviews

  Alper yüce (SCUBA DIVING)

  12.12.2020

  SCUBA DIVING FETHİYE, TÜPLÜ DALIŞ Gerçekten başarılı bir ekip...FERHAT hocam işinin ehli..hepside mütevazi kişilikteler..ukalalık yok. Teknede insanlara birşeyler satmak içinde zorlamıyorlar tamamen eğitim odaklılar. DEEP BLUE tüm aktivitelerini herkese Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim... En yakın sürede tekrar görüşmek üzere..

 • Reviews

  Serpil Çetintürk (JEEP SAFARI)

  12.12.2020

  DEEP BLUE JEEP SAFARİ , REHBER DR.LEE; Her anı çok güzeldi. Su savaşları,rafting,çamur banyosu olmazsa olmaz. Personelin ilgi alaka ve cana yakın muhabbeti safariyi daha keyifli hale getirdi. Tatile gelenlere safariye mutlaka katılmasını canıgönülden tavsiye ederim.

 • Reviews

  Seda Işıl (12 ISLANDS SAILING BOAT TOUR)

  11.12.2020

  Sessiz, sakin,huzurlu... Gönül rahatlığı ile turun tadını çıkarın. 4 yerde denize girilebiliyor. Bunların ikisi yüzme bilmeyenler de düşünülerek ona göre ayarlanmış. Yelkenler açıldığında ayrı bir tad. Yelkenli bir o yana bir bu yana sallanıyor. Personel bilgili ve yeterli. .. Gercek bir tur istiyorsanız hiç düşünmeyin.. Teşekkürler DEEP BLUE takımı...