Whatsapp
Menü Tel Ofis English EN
DALIŞ TURU
  • Süre : 2 - 7 Saat
  • (0 Yorum)
  • Fiyattan 250 TL
REZERVASYON YAPTIR
Günlük Tur

Fethiye Akvaryum koyunda yapılan serbest ve tüplü dalış turumuzda sizlere ellerinizle büyük ve küçük balıkları beslemenin verereceği benzersiz duyguyu yaşatacağız. Akvaryum koyu Fethiye limanına en yakın dalış noktalarından biridir.

          Bu koyda farklı derinliklerde sürprizler sizleri bekliyor olacak !

Dalış malzemesi getirmeniz gerekli mi ?

 Daha önceden dalış deneyiminiz yoksa, herhangi bir tecrübeye ve dalış malzemesine ihtiyacınız olmayacak. Tüm dalış malzemeleriniz ve sizdeki eksik olan tecrübeyi tamamlayacak olan profesyonel dalış hocanız bizim tarafımızdan karşılanıyor.

 Eğer daha önceden dalış lisansınız varsa ve kendi dalış malzemelerinize sahipseniz, bizimle beraber aynı güzergahlarda dalış yapabilirsiniz.

Dalış saatleri ve ulaşım 

Dalış güzergahına, bizlere daha önceden bildirmiş olduğunuz otellerinizden servis araçlarımızla alıp, tur teknenizin yanına götürüyoruz. Limanda dalış hocalarınız ve arkadaşlarınızla tanışmanın ardından Akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz.

Kalkış saatlarimiz sabah 08:00 ile 09:30 arasındadır. Bulunduğunuz güzergahlardan sizlere alacağımız için bu saatler daha erken veya geç olabilir. Dalış saati ve servis aracının sizin yanınıza geliş saati ile daha önceden firma yetkililerimiz sizinle iletişime geçeceklerdir.


İlave bilgi
Alış Noktaları

Oludeniz:08:00
Hisaronu:08:20
Ovacık:08:30
Fethiye:09:00
Liberty Hotels Lykia : 07:50
Majesty Tuana Club Hotel: 08:30
Letoonia Club Hotel : 09:30

Cazibe Günleri

Her Gün

Dahil Olanlar

Transfer
öğle yemeği
2 dalış
profesyonel eğitmen
sigorta
gerekli tüm ekipman

Dahil Olmayanlar

İçecekler,

Görüşler
Görüşler
Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz?
YORUM YAZ
INSTAGRAM #deepbluetravel follow us instagram