Whatsapp
Menü Tel Ofis English EN
Popüler Turlar Popüler Turlar
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü-Babadağ Yamaç Paraşütü | Deep Blue Travel 600 TL
YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Deep Blue firması olarak sizleri dünyaca ünlü ölüdeniz, babadağda yamaç paraşütü ile gökyüzünde kuşlar gibi özgür olmaya davet ediyoruz.

Dalyan - Çamur Banyosu - İztuzu Plajı 270 TL
DALYAN - ÇAMUR BANYOSU - İZTUZU PLAJI

Caretta kaplumbağaların, mavi yengeçlerin ve tatlı su ile tuzlu suyun birleştiği doğa harikası Dalyana uğramadan geçmeyin.

Jeep Safari - Fethiye Jeep Safari - Jeep Safari Fethiye | Deep Blue Seyahat 150 TL
FETHİYE JEEP SAFARİ

Akla gelen ilk aktiveteler arasında yer alan ve her yaş kesimine hitap eden aktiveler arasında Jeep Safari Turu gelir. Fethiye'de Jeep Safari turuna hayır diyemeyeceksiniz.

Ölüdeniz Tekne Turu - Ölüdeniz 12 adalar turu 180 TL
ÖLÜDENİZ TEKNE TURU

Ölüdeniz üzerinden günü birlik tekne turları yapabilirsiniz.Dünyaca ünlü KELEBEKLER VADİSİ'Nİ görmeden gitmek kayıp olacaktır. Demedi demeyin!

Tüplü ve Serbest Dalış Turu - Akvaryum Koyu Dalış Turu 250 TL
DALIŞ TURU

Akdeniz’in el değmemiş pırıl pırıl suları ve deneyimli dalış eğitmenleriyle mavinin keyfini çıkarın. Bu turda herhangi bir dalış malzemesi getirmenize gerek yok.

12 Adalar Yelkenli Tekne Turu - Fethiye Yelkenli Tekne Turu 150 TL
12 ADALAR YELKENLİ TEKNE TURU

Akdeniz’in dantel benzeri kıyılarını keşfe çıkıyoruz. Fethiye Körfezi’nden başlayarak Oniki Adalar’ın ve koyların en özellerini, konforlu ve donanımlı teknelerimizle keşfe ne dersiniz?

Rafting Turları - Dalaman Çayı Rafting Turu 220 TL
RAFTİNG

Dalaman çayının hırçın sularında, sizleri adrenalinin hiç düşmeyeceği bir rafting turu bekliyor. Sabah 7.30'da başlayan turumuz akşam 18.00'da son bulacaktır.

Aquapark 100 TL
AQUAPARK

Su parkında kaydıraklardan kayarak çocuklar gibi eğlenmek siz yetişkinlerin de hakkı. İster ailenizle ister tek başınıza eğlence dolu bir gün için sizleri AQUAPARK’a davet ediyoruz

At Turu - Fethiye At Turu | Deep Blue Travel 150 TL
AT TURU

At turu ile Fethiye'nin zengin tarih ve doğasını seyahate çıkıyoruz. Sabah 8.30 ve öğleden sonra 15.30 olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktayız.

ATV Safari Turu - ATV Quad Safari - Quad Bike Safari 150 TL
ATV SAFARİ TURU

Vahşi doğada bizimle birlikte konvoyumuza katılarak kullanımı kolay otomatik vitesli ATV Quad motorlarımızla hayalet şehir Kayaköy’ü veya Çalış plajında keşfe çıkın.

Pamukkale - Hierapolis (Cotton Castle) 350 TL
PAMUKKALE - HİERAPOLİS

Başta kalsiyum olmak üzere, pek çok mineralin çökelmesiyle oluşmuş travertenler şöhretini bu sıcak sulara borçlu. Hierapolis’de tarih ve güzellikler sizi büyüsüyle sarsacak.

Türk Hamamı - Köpük Masajı -Cilt Bakımı | Deep Blue Travel 70 TL
TÜRK HAMAMI

Yaşamımızda hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha ötesi sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı merkezlerdir. Mevcut hamamlarımızda Stres ve yorgunluğunuzu atmaya ne dersiniz ?

Saklıkent - Tlos - Yakapark 130 TL
SAKLIKENT - TLOS - YAKAPARK

Depremler ve yağmur sularıyla Akdağ’ın içlerine doğru 13km oyulmuş bu kanyonda rehberiniz eşliğinde yürüyüş yapabilir, su üstündeki köşklerde içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Rodos 275 TL
RODOS

Helenistik,Roma,Ortaçağ,modern Yunan ve Osmanlı mimari ve arkeolojik eserlerin görülebileceği bu ada'da farklı bir akdeniz havası almaya ne dersiniz?

KAŞ - MEİS (YUNANİSTAN-KASTELLORIZO) ADASI 197 TL
KAŞ - MEİS (YUNANİSTAN-KASTELLORIZO) ADASI

Burası türkçe doldurulacak

ÖNCE BİZİ Bİ' TANIYIN ..

Deep Blue Travel & Paragliding adı altında faaliyet gösteren Türsab Üyesi A sınıfı yetki belgesine sahip bir seyahat acentasıyız. Genç bir şirketiz fakat bölgenin en tecrübeli kadrosu ile çok kısa sürede bölgede tanınan etkili bir isim olmayı başarabildik. Müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar zaten işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesi.

Müşterilerimize tatillerini en güzel ve keyifli şekilde geçirebilmelerine yardımcı olacak geniş bir tur ve aktivite seçeneklerimiz mevcut.

Tatilinizin başlangıcından bitimine kadar tüm isteklerinize cevap verebilir durumdayız. Havaalanından özel araçlarımızla ekonomik fiyatlı transfer hizmeti ile başlayan maceranızda konaklama, araç kiralama, tur ve aktivite organizasyonlarınızın yanısıra düğün organizasyonları, özel geceler, konferanslar gibi bir çok isteğinizede cevap verebilir durumdayız.

O halde verdiğimiz hizmetleri daha detaylı incelemeniz ve tatilinizi fevkalade bir şekilde planlamak için buyrun devam edelim...

"

Havaalanı Transferi Havaalanı Transferi

Tümünü Gör
Araç Kiralama

Tümünü Göster
INSTAGRAM #deepbluetravel follow us instagram