Whatsapp
 • Yorumlar

  Yusuf kenan esen (ÖLÜDENİZ TEKNE TURU - KELEBEKLER VADİSİ)

  31.07.2023

  İŞLETME SAHİBİNİN İLGİSİ ÇALIŞANLARIN EDEBİ HERŞEY ÇOK GÜZELDİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

 • Yorumlar

  Ömer Faruk AKSOY (YAMAÇ PARAŞÜTÜ ÖLÜDENİZ )

  30.06.2023

  Hayatımda yaşadığım en ilginç deneyimim. İyi ki yapmışım dedirten cinsten :) Havalanırken yaşadığım adrenalin ve korkuyu hiçbir yerde yaşamadım. Ancak deniz üzerine yaklaştığımızda baya bi rahatladım ve bir süre ben yön versim. Çok eğlenceli ve keyifliydi. Kesinlikle hayatınızda en az bir kere deneyebilirsiniz. Deep Blue ile otelimiz sayesinde tanıştım ve kısmet olursa bundan sonraki aktiviteler için tercih edeceğim tek firma. Uçuş için Furkan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Profesyonel ve güvenilir biri. Gerçekten telkinleri sayesinde uçuşta kendime gelebildim :)

 • Yorumlar

  Nigel Burgess (EFES - PAMUKKALE (2 Gün 1 Gece))

  03.04.2023

  Truly loved this tour, great guide, a lot of driving but don't let that put you off. A personal guide with more information than you can take in. Great accommodation for your night stop over. You'll not regret taken this break.....

 • Yorumlar

  Oneica Williams (ÖLÜDENİZ TEKNE TURU - KELEBEKLER VADİSİ)

  09.07.2022

  This was my first time in Turkey. I went on this boat trip with my mother and daughter just over a week ago. It was absolutely amazing. Eddie, the host for the day made sure my daughter was very comfortable and had the best spot on the boat. He had us laughing all day and made sure everyone was well accommodated. Such a wonderful experience. I only want to book with 'Deep Blue' when I am in Turkey again. Thank you so much, love from the UK.

 • Yorumlar

  Emre Berkay (FETHİYE ATV QUAD SAFARİ TURU)

  05.08.2021

  Arkadaşlar Atv Safari çok eğlenceli geçti. Ilk başta benim hanim ilk başlarda çok tedirgin di ama hocamız gerçekten cok iyi biri. Insana gerçekten cesaret veriyor ve gönül kıramıyor. Açıkçası çok heyecanlı geçti, herkez buraya mutlaka gelmesini tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldık, eşiniz tedirgin olabilir ama ufak bir eğitimden sonra korku felan kalmaz.

 • Yorumlar

  richard green (ÖLÜDENİZ TEKNE TURU - KELEBEKLER VADİSİ)

  14.09.2021

  we had a great time at DEEP BLUE BOAT. We recommend everyone to book with them. we cant wait to be back again. loved the lunch as well.

 • Yorumlar

  Ece Civelek (YAMAÇ PARAŞÜTÜ ÖLÜDENİZ )

  06.08.2021

  Cok keyifli bir deneyimdi. O kadar eglenceli ve guvenilir bir ekip var ki oncesinde ttedirgin olan arkadasimiz bile indiginde tekrar ucmak istedigini soyledi. Bu seruvenimizin basindan sonuna kadar bizimle ilgilenen Sercan beye ozellikle tesekkur ederiz, cektigi fotograflar o kadar guzeldi ki aralarindan eleme yapamadik. Bu unutulmaz deneyimi herkesin yasamasini tavsiye ediyoruz.

 • Yorumlar

  Ceren erdoğan (SÜRAT TEKNESİ KİRALAMA ÖLÜDENİZ )

  02.01.2021

  Waow..Harika Vakit geçirdik.. Sadece biz vardık. 3 saatlik tercih ettik ve Kelebekler vadisi, Mavi Mağara tarafını tercih ettik. Mayolarınızı , Yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayın.. Tam bir piknik havası..

 • Yorumlar

  Nilay cebeli (FETHİYE AT TURU)

  01.01.2021

  İlk defa At deneyimini yaşadım.Atlar çok sakindi ve ekipteki bizimle ilgilenen kişi çok yardımcı oldu.Toplamda 2,5 saat sürdü ,aldılar bıraktılar.Zamanında aldıkları için ayrıca mutlu oldum.Zaten endişeliydim..Atlar üzerinde geçen süre 1 saat gibiydi.. Kesinlikle Harika bir duygu.Herkese tavsiye ederim.Mutlaka yapın. Hiç çekinmeyin

 • Yorumlar

  Harun Atalay (FETHİYE BALIK TURU )

  01.01.2021

  Süper birgündü. Tekne söyledikleri gibi sadece Balık Turu için donatılmış. Radar , Balık bulucu vs. Biz 6 kişiydik.Otelimizden tam zamanında alındık.Akşam 16:00 gibi turumuz Sona erdi. Ekip ilgili ve Güleryüzlü.. Herkese Tavsiye edeceğim