Whatsapp
FETHİYE DALIŞ TURU
  • Süre : 2 - 7 Saat
  • (1 Yorum)
  • Fiyat : 750 TL
REZERVASYON YAPTIR
Tur Detayı

Ölüdeniz, bulutların üstünden berrak denizin derinliklerine kadar her yanıyla güzel ve keşfetmeye değer. 

Deepblue Tüplü dalış gezileri, siz profesyonel ekiplerimiz ile sualtını keşfederken unutulmaz birgün yaşamanıza yardımcı olur. Deepblue dalış turlarında size iki seçenek sunuyoruz. Size uygun olan birini veya bu güzelliğe ve adrenaline doyamıyorsanız  ikisini birden seçebilirsiniz.

Ölüdeniz Tüplü Dalış

Bu yarım günlük gezide, Ölüdeniz'in en güzel koylarından biri olan Ölüdeniz, Mavi Mağara veya Akvaryum koyunu keşfedebilirsiniz. Ölüdeniz'deki turumuz günde 3 değişik zamanda gerçekleştiriliyor. Kendinize uygun olan birine katılabilirsiniz.

Dalgıçlarımız sizi Deepblue ofisinde karşılar, ardından tekneye alınırsınız. Size kişisel, sterilize dalış kıyafetleri ve ekipmanı teknede temin edilmektedir. Güvenliğiniz için deneyiminiz boyunca sizi eğitecek ve size eşlik edecek profesyonel bir tüplü dalgıç ekibimiz bulunmaktadır. Endişelenmeniz gereken tek şey gördüğün ve beslediğin balık türlerinin sayısı!

Fethiye Körfezi Tüplü Dalış

Fethiye Körfezi'ndeki Dalyan, Tarzan ve Akvaryum koyu gibi farklı koyları keşfederek tam bir gün geçirmek istiyorsanız bu tüplü dalış seçeneği tam size göre. Gün, siz değerli misafirlerimizin otellerinden Fethiye Limanı'na transferleri ile başlar. Teknemize bindikten sonra size kişisel sterilize dalış kıyafetleri ve ekipmanı verilecektir. Profesyonel tüplü dalgıçlardan oluşan ekibimiz, güvenliğiniz için deneyimleriniz sırasında sizi eğitecek ve size eşlik edecek. Aynı gün, biri öğle yemeğinden önce diğeri sonra olmak üzere iki dalış şansınız olacak. - İkinci dalışa devam etmenizi sağlayacak gerçekten lezzetli bir öğle yemeği ve otellere gidiş-dönüş transfer paketimize dahildir.

NOT; Rezervasyon iptali en az 24 saat içinde yapılabilmektedir.Tüplü Dalış yapmanıza yüzme bilmemeniz engel değildir . 

 İlave bilgi
Alış Noktaları

Oludeniz:08:00
Hisaronu:08:20
Ovacık:08:30
Fethiye:09:00
Oludeniz 10:30
Oludeniz 13:30

Cazibe Günleri

Her Gün

Dahil Olanlar

Transfer
öğle yemeği
2 dalış
profesyonel eğitmen
sigorta
gerekli tüm ekipman

Dahil Olmayanlar

İçecekler,

Görüşler
Görüşler
  • Alper yüce
    12.12.2020

    SCUBA DIVING FETHİYE, TÜPLÜ DALIŞ Gerçekten başarılı bir ekip...FERHAT hocam işinin ehli..hepside mütevazi kişilikteler..ukalalık yok. Teknede insanlara birşeyler satmak içinde zorlamıyorlar tamamen eğitim odaklılar. DEEP BLUE tüm aktivitelerini herkese Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim... En yakın sürede tekrar görüşmek üzere..

YORUM YAZ