Whatsapp
FETHİYE JEEP SAFARİ
 • Süre : 12 Saat
 • (4 Yorum)
 • Fiyat : 450 TL
REZERVASYON YAPTIR
Tur Detayı

      Fethiye'de akla gelen ilk aktivetelerde  ve her yaş kesimine hitap edenler  arasında Jeep Safari Turu gelir.

Deep Blue Seyahat ile Jeep Safari Turu

Fethiye'nin en popüler kültür ve eğlence turlarından biri olan safari turumuz sabah enerji dolu kahvaltınızı yaptıktan sonra otelinizden siz konuklarımızı alarak başlar. Profesyonel tur rehberimizin günün programıyla ilgili bilgilendirme molasının ardından Tlos antik şehrindeki fotoğraf çekimi için kısa bir süre durduktan sonra doğal yaşam alanı olarak kabul edilen Yakapark ziyaret edilir.

Buz gibi yayla havasında dondurucu akan suların eşlik ettiği molanın ardından Gizlikent şelalesine doğru hareket başlıyor. Şelalenin keşfinden sonra dünyaca ünlü Saklıkent kanyonuna gidiliyor. Kalyonda rehberimiz eşliğinde gezildikten sonra sıra açık büfe olarak sizlere sunulan yemek molasına geliyor.

Ayrıca kanyonun sularında “Funny Rafting” yaparak eğlencenin doruğuna varabilirsiniz.

En son olarak eğlencenin sınırına çıkmanız için çamur banyosu ve çamur savaşlarının yapıldığı özel çamur alanına gidilir. Burada geçen hoş vaktin ardından, siz konuklarımızı saat 18:00 gibi otellerine bırakarak tur tamamlanır.

 İlave bilgi
Alış Noktaları

Ölüdeniz : 08:15
Hisarönü : 08:20
Ovacık : 08:30
Fethiye : 08:45
Çalış : 08:30

Cazibe Günleri

Her Gün

Dahil Olanlar

Rehberlik hizmeti
ulaşim
açık büfe öğle yemeği
sigorta

Dahil Olmayanlar

İçecekler, Saklıkent Kanyonu giriş ücreti ( 9 TL kişi başı ),

Görüşler
Görüşler
 • Tammy Birch
  08.04.2018 13:36:41

  Went on our 1st jeep safari of the year and it was a day worth every penny I spent. My daughter didn't want to come home at the end of the day. Our guide Dr Lee was a gentleman all day and kept us all entertained and well informed of every thing that was happening throughout the day, and he certainly knows his Turkish history. We started the day with a trip to Tilos, which I hadn't seen before and im glad we got to hear about it and see the tombs and restoration that is happening. We spent time at saklikent, the mud baths and our kast stop we could have swam if it had been warmer. Both my self and my daughter cannot wait to go again very soon. Thank you Dr Lee and our very professional driver x

 • Ozan K
  10.12.2020

  JEEP SAFARİ; ÇOK EĞLENDİK. DOKTOR BİZİ DİSKOYA GÖTÜR 😀 safari turunu ailece çift olarak vs. tavsiye ediyoruz çok eğlendik. Doktor diye bir arkadaş var Rehber çok başarılı ve eğlenceli onun aracına binin bence. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz mutlaka deneyin sabah 8 den akşam 5 e kadar full atraksiyon....

 • Gemma
  10.12.2020

  Jeep safari..... Amazing day!! We've just come back from another amazing holiday in Ölüdeniz and as always we used Deep Blue for our trips out. We done the jeep safari this year and omg it was such fun!! My husband I took our teenage daughter and her friend (as parents will know its hard to entertain teenagers) and they absolutely loved every second of the day. We went to the waterfall, gauge, mud baths, zip wire and rafting all in one day, all while have a water fight with the other jeeps. From start to finish it was full of laughter. The guides are brilliant and funny, there are extra charges for zip wire and rafting but worth it for roughly £6 each rafting and £4 zip wire. Small charge about £1 to get in the waterfall Park and gauge but all good value for money. I can't recommend this company enough, they're always happy to help and a great owner.

 • Serpil Çetintürk
  12.12.2020

  DEEP BLUE JEEP SAFARİ , REHBER DR.LEE; Her anı çok güzeldi. Su savaşları,rafting,çamur banyosu olmazsa olmaz. Personelin ilgi alaka ve cana yakın muhabbeti safariyi daha keyifli hale getirdi. Tatile gelenlere safariye mutlaka katılmasını canıgönülden tavsiye ederim.

YORUM YAZ