Whatsapp
Menü Tel Ofis English EN
FETHİYE JEEP SAFARİ
  • Süre : 12 Saat
  • (1 Yorum)
  • Fiyattan 120 TL
REZERVASYON YAPTIR
Günlük Tur

      Fethiye'de akla gelen ilk aktiveteler arasında  yer alan ve her yaş kesimine hitap eden aktiveler arasında Jeep Safari Turu gelir.

Deep Blue Seyahat ile Jeep Safari Turu

       Fethiye'nin en popüler kültür ve eğlence turlarından biri olan safari turumuz sabah enerji dolu kahvaltınızı yaptıktan sonra otelinizden siz konuklarımızı alarak başlar. Profesyonel tur rehberimizin günün programıyla ilgili bilgilendirme molasının ardından Tlos antik şehrindeki fotoğraf çekimi için kısa bir süre durduktan sonra doğal yaşam alanı olarak kabul edilen Yakapark ziyaret edilir.

Buz gibi yayla havasında dondurucu akan suların eşlik ettiği molanın ardından gizlikent şelalesine doğru hareket başlıyor. Şelalenin keşfinden sonra dünyaca ünlü Saklıkent kanyonuna gidiliyor. Kalyonda rehberimiz eşliğinde gezildikten sonra sıra açık büfe olarak sizlere sunulan yemek molasına geliyor.

Ayrıca kanyonun sularında “Funny Rafting” yaparak eğlencenin doruğuna varabilirsiniz.

En son olarak eğlencenin sınırına çıkmanız için çamur banyosu ve çamur savaşlarının yapıldığı özel çamur alanına gidilir. Burada geçen hoş vaktin ardından, siz konuklarımızı saat 18:00 gibi otellerine bırakarak tur tamamlanır.

 


İlave bilgi
Alış Noktaları

Ölüdeniz : 08:15
Hisarönü : 08:20
Ovacık : 08:30
Fethiye : 08:45
Çalış : 08:30

Cazibe Günleri

Her Gün

Dahil Olanlar

Rehberlik hizmeti
ulaşim
açık büfe öğle yemeği
sigorta

Dahil Olmayanlar

İçecekler, Saklıkent Kanyonu giriş ücreti ( 5 TL kişi başı ),

Görüşler
Görüşler
  • Tammy Birch
    08.04.2018 13:36:41

    Went on our 1st jeep safari of the year and it was a day worth every penny I spent. My daughter didn't want to come home at the end of the day. Our guide Dr Lee was a gentleman all day and kept us all entertained and well informed of every thing that was happening throughout the day, and he certainly knows his Turkish history. We started the day with a trip to Tilos, which I hadn't seen before and im glad we got to hear about it and see the tombs and restoration that is happening. We spent time at saklikent, the mud baths and our kast stop we could have swam if it had been warmer. Both my self and my daughter cannot wait to go again very soon. Thank you Dr Lee and our very professional driver x

YORUM YAZ
INSTAGRAM #deepbluetravel follow us instagram