Whatsapp
Toplam 0 Sonuç

DEEP BLUE TRAVEL İLE KIŞ AYLARI

Fethiyede kışında zamanı dolu dolu geçirmek mümkün. Ülkemizde havaların iyice soğuduğu bu günlerde bence Fethiye de hala o aradığınız sıcaklığı yakalayabiliriz.

Deep Blue Travel olarak kışında bu bolgede yapabileceğimiz fikirlere göz atmadan gecmeyelim.

1- Yamaç Paraşütü Ölüdeniz;

Dünyaca ünlü Babadağ da havalarında durumuna göre Ölüdeniz Yamaç Paraşütü şirketi  Deep Blue Travel eşliğinde uçuş yapmak olmazsa olmazlardan.

2-Balık Turu;

Küçük Balıkçı teknemizle ailenizle yada arkadaşlarınızla Balığa çıkmaya ne dersiniz ?

3-Saklıkent-Tlos-Yakapark-Gizlikent;

Jeeplerimizle yada özel minibüslerimizle yaklaşık yarım saat 40 dakikalık uzaklıktaki doğa harikası Saklıkent-Tlos-Yakapark-Gizlikent i gezmemiz mümkün.

4-Kayaköy-Kilise;

Sabah çok geç olmadan gideceğimiz Rumlardan kalma antik şehir Kayaköy de yürüyüş yapıp, bölgede meşhur serpme, Köy Kahvaltısını yakalayabiliriz.

5-Likya Yolu;

Yada bir başka binlerce yıllık ünlü Likya Yolu nun ilk etabında yürüyebilir, hem doğal hemde tarihi güzellikleri görme imkanı buluruz.

6- Amintas Kaya Mezarı,

Fethiye'nin nadide izlendiği yerlerden olan Amintas Kaya Mezarına yürüyebilir, muhteşem Fethiye manzarasını izleyip guzel fotoğraf kareleri yakalayabiliriz.

7- Balık Hali

Fethiye'ye gelip Balık Hali'ne uğramadan gitmek, kesinlikle eksiklik olur. Burada seçme şansı yakaladığınız günlük,taze deniz ürünlerini yine hemen etrafını çevreleyen, tarzınıza en uygun restauranta pişirtme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda etrafınızı saran kemanlar gününüze ayrı bir atmosfer katacaktır.

 

Aradığınız kriterlere göre sonuç bulunamadı!