Whatsapp
Toplam 0 Sonuç

PAKET TURLAR

  Turizmin son yıllarda gelişmesiyle alternatifler çoğalmakta ve buda kişiden kişiye tercih farklılıkları olmasına olanak sağlamaktadır.

  AdrenalinTutkunları; Dünyaca ünlü Ölüdeniz'de Yamaç paraşütü, Akdenizin mavi ve berrak sularında Dalış,ege ve Akdenizi birbirinden ayıran Dalaman Çay'ında Rafting, Patara'nın sakin sularında Kano ve Balık turundan tatilde bile ayrılamayanlara tam teçhizatlı tekne ile Fethiye ve ölüdeniz de Balık Turu yapma imkanı sağlarken,

  Safaricilere, bölgede görülmesi gereken Saklıkent,Gizlikent,Yakapark'a eğlenceli Jeep Safari, Dünyaca ünlü antik kent Kayaköy de ATV turu, ve aynı yerde daha önce deneyimi olmasada At Turu ve Deve turu yapma imkanı,

  Denizden Vazgeçemeyenlere; Ölüdeniz Tekne Turu ile Dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi, Mavi Mağara, buz gibi suyundan adını alan Soğuk Su, Noel Baba mekanı St. Nicholas adası ve taşlarındeveyi anımsattığı Deve Plajını görme imkanı sağlar.

  Fethiyeden çıkan teknelerimizle 12 adalar turuna giderek, Yassıcalar Adası,tertemiz suyu ile Akvaryum koyu, adını toprak renginden alan Kızılada ve ünlü Göcek adalarında yüzebilirsiniz.

  Doğa ve Tarih tutkunları; Çamur banyosu ve kaplumbağaları ( caretta caretta ) ile ünlü Dalyan, inanılmaz doğası ile ünlü Pamukkale, her yerinde tarih kokan Efes Antik Kenti, ve yeni turlardan yine doğa harikası Akkaya turu ihtiyaçlara cevap verebilir.

  İster hazır size uyan paketlere katılabilir yada kendi tarzınıza uygun kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

Aradığınız kriterlere göre sonuç bulunamadı!