Whatsapp
Toplam 4 Sonuç

Tekne Turları

 Akdeniz ve tatil denilince aklımıza ilk gelen destinasyonlardandır FETHİYE ve ÖLÜDENİZ. Turizm ile beraber denizciliğinde geliştiği bu şirin ve benzersiz tatil yöresi bulunduğu konum itibari ile tekne turu yat turu ve mavi yolculuk için en ideal yerlerdendir.

Ölüdeniz Tekne turu ile başta dünyaca ünlü KELEBEKLER VADİSİ, Mavi Mağara Soğuk Su, Deve Plajı, St.Nicholas adası ve Akvaryum gezilebilmektedir.

12 Adalar turu, gerek çift katlı gerekse yelkenli tekneler eşliğinde misafirlerin Yassıcalar Koyu, Kızıl Ada , Göcek Koyları ve Akvaryum'u görebilmelerini imkan sağlamaktadır.

Akşamlarıda hala denizde olmayı planlayanlar içinde haftanın belli günleri gün batımı turları düzenlenmete ister yemekli ister, ister yemeksiz seçenekler sunulmaktadır.

Denizi daha sakin ve kalabalıktan uzak geçirmek isteyenler içinde size özel kiralayabileceğiniz tekneler sunulmakta, hatta kendi güzargahınızı da kendiniz seçebilmektesiniz.

Ölüdeniz Tekne Turu 1.600 TL
ÖLÜDENİZ TEKNE TURU - KELEBEKLER VADİSİ

Fethiye tatilinizde yapacağınız en iyi aktivite, kesinlikle Ölüdeniz Tekne turu! Turumuza katılarak Kelebekler Vadisi, Soğuk Su, St Nicholas Adası, Akvaryum Koyu ve Deve Plajı’nı ziyaret edeceksiniz!

ÖLÜDENİZ 7 Saat
Detayları
12 Adalar Yelkenli Tekne Turu - Fethiye Yelkenli Tekne Turu 1.350 TL
12 ADALAR TEKNE TURU FETHİYE

12 Adalar Tekne Turu, tıpkı Ölüdeniz Tekne Turu gibi birbirinden güzel koyların ve adaların tadını çıkarabileceğiniz Fethiye'nin en iyi gezilerden biridir.

FETHİYE 9 Saat
Detayları
Gün Batımı 500 TL
GÜN BATIMI TEKNE TURU

Akşam denize batmakta olan güneşe denizin ortasından bakma duygusunu bizimle yaşayın. Muhteşem manzara, batan güneş ve deniz.

ÖLÜDENİZ 4 Saat
Detayları
Sürat Teknesi 4.750 TL
SÜRAT TEKNESİ KİRALAMA ÖLÜDENİZ

Bir günlüğüne kaptan olmaya ne dersiniz. Kiralayacağınız sürat teknesi ile deniz üzerinde size özel bir gün geçirebilir,bölgemizin muhteşem koylarını ve adalarını keşfedebilirsiniz.

ÖLÜDENİZ 2 saat - 3 saat - 4 saat
Detayları